MERMER SİLİM USTASI

0546 435 89 51
0539 288 57 44

Tezgah Silim

Tezgah silim ile daha parlak, daha iştah açıcı görünüm

Mermer vb. yüzeylerinizin eskisinden daha iyi olmasını mı istiyorsunuz?
Hemen Arayın, Teklif Alın

Tezgah Silim Hizmeti

Tezgah Silim

Mutfak tezgahları en sık kullandığımız yüzeylerdir. Bu kullanımdan kaynaklı çizilme, deforme olma, renk atma, solma, çatlama  gibi durumlar daha kısa sürede yaşanabilmektedir. Zamanla tezgahlar ve mutfakta yer alan mermer ya da granit masalar yağ, alkol gibi maddelerin etkisiyle daha çok yıpranmaya müsaittir. Sık kullanıma bağlı olarak zaman içinde de normal koşullar sebebiyle de oluşan kirlilik tezgahınızın eski doğal, canlı görüntüsünden uzaklaşmasına sebep olmaktadır. İşte bu tür sorunların giderilmesi için etkili bir çözüm arıyorsanız tezgah silim işlemleri yaptıracağınız firmamız Uzman Mermer Silim  iletişime geçmelisiniz.

Ev ortamı için oluşabilecek durumlar otel, restoran gibi mekanların mutfaklarında daha çok yaşanacaktır. Aynı riskler bu tip yerlerin mutfaklarında daha da çok yaşanacaktır. Temizlik, parlatma, restore etme gibi işlemlerde taşın kendine özgü yapısına uygun bir malzeme ve yöntem denenerek yapıldığını söylemeliyiz.

Profesyonel ekibimiz ile mutfak tezgahlarınızı hijyenik ve canlı bir görüntüye ulaştırmak istiyorsanız Uzman Mermer Silim ile mutlaka iletişime geçmelisiniz. Biz deneyimimize güveniyoruz. Siz de bize güvenin.

Neden Uzman Mermer Silim?

Bütün Hizmetlerimizde Kaliteyi ve Müşteri Memnunuiyetini Ön Planda Tutuyoruz