MERMER SİLİM USTASI

0546 435 89 51
0539 288 57 44

Mozaik Silim

Mozaik silim hizmetimiz ile yapısı bozulmayan ve pırıl pırıl mozaik yüzeyler

Mermer vb. yüzeylerinizin eskisinden daha iyi olmasını mı istiyorsunuz?
Hemen Arayın, Teklif Alın

Mozaik Silim

Mozaik Silim

Mozaik silim yüzeylerin makineler ve uygun ekipmanlarla temizlenerek eski pürüzsüz, parlak haline döndürülme işlemidir. Yüzeylerin ışıldayan halini tekrar kazanmak için bu işlem gereklidir. Mozaik zeminler için uygun olmayan asit içeren temizlik malzemeleri ile temizlik yapılması, kullanıma bağlı olarak çizilme, lekelenme, kirlenme, aşınma gibi problemler yüzeyleri ilk günkü parlaklığından uzaklaştırır. Mozaikleri matlaştıran bu problemlerin giderilmesi için bu işlemler önemlidir. Alanında deneyimli ustalarımızın titiz işçiliğiyle temizleme, cilalama, bakım, restorasyon, parlatma gibi işlemleri en güzel şekliyle gerçekleştiriyoruz.

Avantajlarını yukarıda biraz saymış olduk. Mozaik parlatma uygulamasıyla betonun ömrü boyunca dayanıklılık sağlayabildiğini beton tozumalarını engellediğini, nemi hapsedebildiğini, parlaklığı uzun süre koruduğunu ve ayrı olarak tekrardan parlatıcı kimyasal kullanımına gerek kalmadığını, uygulanmasının kolay olduğunu, koku yaymadığını ve ek olarak maliyeti düşürmesi bakımından aydınlatma harcamalarını yarıya yakın düşürdüğünü söyleyelim. Mozaik silim işlemlerinin akıllıca bir çözüm  ve pratik taraflarının olduğunu görüyoruz. Piyasada bilinen makineleri kullanıyrr ve cilalama işinde sağlığı bozmayan cila ürünleri kullanıyoruz. Mekan şıklığına, bakımına önem veriyorsanız mutlaka bu işlemleri yaptırmalısınız.

Alanında deneyimli ustaların profesyonel olarak el birliği ile gerçekleştirdiği mozaik silim uygulamasıyla mükemmel ,etkili bir sonuç elde etmek istiyorsanız bizimle tanışmaya ne dersiniz? Uzman Mermer Silim ile iletişime geçerek eviniz ve işyerinizdeki yüzeylerin bakım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz .

Neden Uzman Mermer Silim?

Bütün Hizmetlerimizde Kaliteyi ve Müşteri Memnunuiyetini Ön Planda Tutuyoruz