MERMER SİLİM USTASI

0546 435 89 51
0539 288 57 44

Karo Silim

İlk günkünden bile daha yeni duran karo yüzeyler

Mermer vb. yüzeylerinizin eskisinden daha iyi olmasını mı istiyorsunuz?
Hemen Arayın, Teklif Alın

Karo Silim Hizmeti

Karo Silim

Öncelikle “karo nedir, ne anlama gelmektedir?” onu tanımlamakla başlayalım. Karo, kiremit, seramik, doğal taş, metal ya da cam gibi sert malzemelerden üretilen parçalardır. Daha çok çatı, zemin ve duvarlarda kullanılmaktadır. Yani bildiğimiz haliyle karo çini demektir. Daha başka bir kullanım bölgesi olarak tavanlarda da kullanılmaktadır. Ancak buralarda daha değişik malzemeler tercih edilmektedir.

Özellikle tarihi yapılarda gördüğümüz karoların (çini) temizlenmesi, yenilenmesi, parlatılması işlemlerinin çok titiz ve nazik bir şekilde yürütülmesi gerekmektedir. Sadece tarihi yapılarda değil, diğer türde olan mekanlara da ferah ve estetik bir görünüm kazandırması bakımından tasarım amaçlı tercih edildiğini görmekteyiz. Karo yüzeylerin  zaman içinde çizilme, matlaşma, kirlilik, paslanma ve leke tutması gibi sorunlar yaşadığı bilinmektedir. Bu yüzeylerin ilk günkü parlaklığına kavuşması ve bulunduğu ortamı her zaman temiz göstermesi gibi sebeplerden dolayı karo silim tercih edilen bir işlem haline geldi. Lüksten öte bir ihtiyaç halini aldı.

Firmamız Uzman Mermer Silim ile karo silim uygulaması sayesinde yüzeylerin doğal halini bozmadan yaşanılan problemlerden sizleri kurtarıyor. İlk etapta zemini kontrol edip ona göre uygulama planı çıkartıyoruz. Dolgu  uygulaması yapıldıktan soınra, hassas malzemelerle parlatma işlemi gerçekleştirilerek, işlemler sonrası zemin temizlenir ve işlem tamamlanır. Bu işleri vaat edilen iş günü içerisinde teslim ediyoruz.

Uzman Mermer Silim olarak sizlere bir telefon kadar uzaklıktayız. Yüksek düzeyde verimlilik elde etmek isteyen müşterilerimiz gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilir.

Neden Uzman Mermer Silim?

Bütün Hizmetlerimizde Kaliteyi ve Müşteri Memnunuiyetini Ön Planda Tutuyoruz