MERMER SİLİM USTASI

0546 435 89 51
0539 288 57 44

Basamak Silimi

Basama silimi sonrası merdivenleriniz ışıl ışıl

Mermer vb. yüzeylerinizin eskisinden daha iyi olmasını mı istiyorsunuz?
Hemen Arayın, Teklif Alın

basamak silimi

Basamak Silimi

Yıpranmış, deforme olmuş, çizilmiş, matlaşmış, renk atmış, aşınmış merdiven yüzeylerinin eski canlı, parlak haline döndürülmesi işlemine basamak silim işlemi denilmektedir. Mekanın dekorasyonunu bozan , ahengine uymayan yıpranmış hale gelen basamakların temizliği, cilalanması, bakımı ihtiyacını bu silim işiyle karşılayabilirsniz. Hem mekana enerjik, şık ve temiz bir görünüm vermiş olursunuz aynı zamanda gelen misafirlerinizin mekandan hoşnut olmasını sağlamış olursunuz. Böyle riskleri gidermek,  basamak silim hizmetinin avantajını sağlamak istiyorsanız firmamız Uzman Mermer Silim sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.

İşlem sırasında uygulayacağımız özel tekniklerle iz bırakma gibi risklere izin vermiyoruz. Vakumlu basamak silme yöntemlerimizle basamaklardan elde edilen kirli su tamamen giderilir, işlemden hiçbir kötü hatıra bırakmamaktadır. Cilada kullanılacak harç kalıplarla döküldükten sonra, kuruma sürecine bırakılır, silindikten sonra cilalama işlemine geçilir. En sonunda temizlenir ve merdivenler parlak hale gelmiş olur.

Merdiven cilası, bakımı, parlatması gibi hizmetleri kalite standartlarından, garantili hizmetten uzaklaşmadan verebilecek bir firma arıyorsanız Uzman Mermer Silim tam da sizin beklentilerinize uygun bir firmadır. En üst düzeyde verimlilik elde etmek, etkili sonuca ulaşmak istiyorsanız için bizden hizmet almayı düşünüyorsanız firmamızla iletişime geçiniz.

Neden Uzman Mermer Silim?

Bütün Hizmetlerimizde Kaliteyi ve Müşteri Memnunuiyetini Ön Planda Tutuyoruz