MERMER SİLİM USTASI

0546 435 89 51
0539 288 57 44

Mermer Cilalama

Daha parlak, daha göz alıcı

Mermer vb. yüzeylerinizin eskisinden daha iyi olmasını mı istiyorsunuz?
Hemen Arayın, Teklif Alın

Mermer Cilalama Hizmeti

Mermer Cilalama

Zaman içinde parlaklığı azalmış, çizilmiş, matlaşmış, mekanın dekorasyonuna göre sönük kalmış yüzeylerin mermer cilalama işlemi artık lüks olmaktan çıkmış, ihtiyaç haline gelmiştir. Zeminlerin dışında basamakların, kaplamaların, tezgahların da sık kullanılması sebebiyle aynı nedenler yüzünden yenilenmesi gerekebilir.Başka bir gerekçe olarak da bu cilalama işlemleri mekandaki ışıklandırmayı daha da etkin hale getirebilmektedir. İşte bu ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için uzman makine operatörlerin, zanaatkaların ince işçiliğiyle mükemmel bir iş bekliyorsanız firmamız Uzman Mermer Silim ile tanışmaya ne dersiniz?

Ciddi aşınma ve bozulmalar sebebiyle zeminlerinizin estetik görüntüsünden uzaklaşma ihtimali yüksektir. Bu risk yüzeyin kullanım sıklığına göre çok daha fazla yaşanabilir. Çizilme, renk atma gibi olumsuz durumlar zamanla daha da çoğalacak ve mekanınızın canlılığı eskisi gibi olmayacaktır.Bilgilendirme amacıyla mermer cilalama işleminden biraz bahsetmek gerekirse işlem birkaç şekliyle uygulanabiliyor. Bunlar:
1.Islak zemine yapılan kristalize uygulaması
2.Sprey kristalize cila uygulaması .
Kristalizasyon işlemi ekonomik bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

Cila ürünlerinin ve kullanılan makinelerin kalitesinden taviz vermeden yaptığımız mermer cilalama işlemleriyle temiz, sağlam ve etkili bir sonuca ulaşacağımıza emin olabilirsiniz. Referasnlarımız bu konuda bize olan güveninizi arttıracaktır. Müşterilerimizin beklentilerine uygun olacak nitelikte restore ediyor ve ustalıkla bu işinden altından kalkıyoruz.

Uzman Mermer Silim ile mekanlarınıza parlak bir görüntü vermek istiyorsanız firmamıza bir telefon kadar uzaklıktasınız.

Neden Uzman Mermer Silim?

Bütün Hizmetlerimizde Kaliteyi ve Müşteri Memnunuiyetini Ön Planda Tutuyoruz