MERMER SİLİM USTASI

0546 435 89 51
0539 288 57 44

Çini Silim

Çini silim ile yüzeyleriniz her zamankinden çok daha etkileyici

Mermer vb. yüzeylerinizin eskisinden daha iyi olmasını mı istiyorsunuz?
Hemen Arayın, Teklif Alın

Çini Silim Hizmeti

Çini Silim

Tarihi yapılardan bildiğimiz çinilerin zaman içersinde deforme olarak, güçlü parlak  görüntüsünden uzaklaşması sebebiyle yenilenmesi gerekmektedir. Konaklar, eski tip evler, eski okullar, tarihi oteller ve hastaneler gibi tarihi binalarda çinilere rastlamaktayız. Bulunduğunuz mekanının dekorasyonuna canlılık katmayı, eski güzelliğine kavuşturmayı istemez miydiniz? Kirlenmiş, matlaşmış, çizilmiş, renk atmış çinilerin taze, canlı ve doğal görüntüsüne kavuşmasını istiyorsanız firmamız Uzman Mermer Silim ile çalışmaya ne dersiniz?

Firma olarak çinilerin işlem sırasında zarar görmemesi için yılların deneyimini arkamıza alarak ustalığımızı, tüm marifetimizi sizlere sunuyoruz. Ziyaretçilerin mekana geldiğinde beğenilerini arttıran, siz müşterilerimizin de içine sineceği çini silim işlemini sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Zamanla dış etkenlerden kaynaklı olarak zeminlerin dayanıklılığı düşmekte, parlaklığı azalmaktadır. Ancak bu çini temizleme, bakımı işlemlerinde doğal halini bozmamak için daha da titizlenmek gerekmektedir. Çini silim işleminde makineler, cila malzemeleri kullanılırken de bu durum göz önüne alınarak hareket edilmelidir. Bir pürüz ve pütürlenme sorunu yaşanıyorsa bunlar giderilir. Çininin dokusuna zarar verilmeden yüzey düzlenir, dolgu işlemi ona göre yapılır. Parlatma işlemiyle zemine enerjik bir görünüm kazandırılır. Yıkama işlemiyle de çini silim işini sonlandırırız.

Profesyonel kadromuz, ince işçiliğimiz, tecrübemiz, kalite standartlarından şaşmayan anlayışımız sayesinde İstanbul’da birçok bölgede tercih edilen bir firma olduk. Uzman Mermer Silim’e ulaşmak için sitede hakkımızda  yer alan bilgilerden ve referanslarımızı inceleyerek ön bilgi edinebilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınlıktayız.

Neden Uzman Mermer Silim?

Bütün Hizmetlerimizde Kaliteyi ve Müşteri Memnunuiyetini Ön Planda Tutuyoruz