MERMER SİLİM USTASI

0546 435 89 51
0539 288 57 44

Beton Silim

Mat, kirli görüntüden kurtulun

Mermer vb. yüzeylerinizin eskisinden daha iyi olmasını mı istiyorsunuz?
Hemen Arayın, Teklif Alın

Beton Silim Hizmeti

Beton Silim

Beton silim ve partlatma işlemi zamanla yıpranmış, deforme olmuş yüzeylerin kazıma, honlama ve parlatma aşamaları sonrasında aşındırılaraka cilalamayla birlikte parlak görüntüye  kavuşturma işlemidir. Yüzeylerde ilk yapımından kaynaklanan kabarcıkların yok edilmesinde de beton silimi işlemi gerekli olabilir. Böylelikle sert, dayanıklı, sağlam bir yüzey elde etmek mümkün hale gelmektedir. Uzman Mermer Silim olarak bu konuda da kendimize güveniyoruz. Profesyonel ekibimiz, titiz işçiliğimiz ve kullandığımız malzemlerin kalitesi sebebiyle şimdiye kadar her müşterimizden olumlu geri dönütler aldığımızı da söyleyebiliriz.

Beton silim işlemi bir kaplama işlemi olarak görülmemelidir. Bazı tekniklerin uygulanmasıyla beton zeminlerde çevreye zarar verecek ,sağlığı olumsuz yönde etkileyecek kimyasal kullanımından kaçınıyoruz. İstenen parlaklık seviyesine uygun silim yapılmasıyla , özel bir kimayasalın kullanılmasıyla beton yüzey  katbekat daha dayanıklı hale getirilmektedir. Bu işlemlerden yüksek düzeyde verim elde edilmektedir.

Bir otopark, depo, havaalanı, fabrika zeminleri, hastane zeminleri beton silimin uygulanabileceği alanlardır. Sık kullanımdan kaynaklı olarak bu alanların zeminlerinin mukavemetini, dayanıklılığını kaybetme riski bulunmaktadır. Zeminlerin pürüzden arındırılması, pütürlerin kaldırılması, zeminlerin yeniden eski yapısına döndürülmesi gereklidir. Bu işlemler için size bir telefon kadar uzağız. Uzman Mermer Silim ile iletişime geçtiğinizde beklentilerinize uygun bir iş çıkartacağımıza emin olabilirisiniz .

Neden Uzman Mermer Silim?

Bütün Hizmetlerimizde Kaliteyi ve Müşteri Memnunuiyetini Ön Planda Tutuyoruz