MERMER SİLİM USTASI

0546 435 89 51
0539 288 57 44

Çizik Giderme

Çizik giderme işlemi ile mermerleriniz ilk günkü gibi

Mermer vb. yüzeylerinizin eskisinden daha iyi olmasını mı istiyorsunuz?
Hemen Arayın, Teklif Alın

Çizik Giderme

Çizik Giderme

Özellikle iş yerlerinin, ticari yerlerin gün içinde kalabalıktan kaynaklı olarak daha sık kullanılması sebebiyle mermerden yapılmış yüzeyler çizilme, aşınma, çatlama problemleriyle karşı karşıya kalabilmektedir. Sentetik temizleyiciler, kireç çözücüler, çamaşır suları mermer ve granit yüzeyler üzerinde kullanılmaması gerekir. Bunlarla yapılan temizlik bulaşık teli ve uygun olmayan temizleme bezleriyle ovularak yapıldığı için daha çok çizilmelere yol açmaktadır.

Ev ortamındaki mobilyalar, eşyalar, sandalyeler de hareket ettirildikçe yüzeyde çizilmelere yol açabilir. Elbette ki ev ortamında bu çizikleri gidermek için pratik yöntemler mevcut. Ancak bu uygulanırken hatalar yapılabilmektedir. Bundan dolayı profesyonel yardım almak gerekebilir. Yüzeylerde, tezgahlarda, kaplamalarda, duvarlardaki yaşanan çizikleri gidermek için firmamızın titizlikle seçtiği cilalar, makine operatörlerimizin, ustalarımızın dikkatli, özenli çalışmaları sonucunda yaşanılan problemleri çizik giderme işlemleriyle çözüyoruz. Bu işlemin aşamalarından bahsedelim. Öncelikle kuru pedler ile çizikler giderilmektedir. Çizikler giderildikten sonra masanın kendi orijinal  rengine gelmesi ve cilalanması işlemine geçilir. İşlem için 7 ped kullanılmaktadır. Masa kuruduktan sonra kusurlu bölgeler kaldıysa bunlar tekrar gözden geçirilir. Çizik giderme  işlemi tamamlandıktan kusursuz bir görünüm elde edilir.

Çizik giderme işlemlerini yaptıracağınız bir firma arıyorsanız kesinlikle doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz. Kalite standartlarına uygun kullandığımız makine ve materyaller, alanında bilgili, deneyimli ustalarla çalışıyor oluşumuz sebebiyle biz kendimize güveniyoruz. Evlerde, villalarda, otel, AVM, hastane, işyeri gibi mekanlarda mermer ve granitlerde yaşanan çizilme, çatlama, aşınma gibi zamanla yaşanan problemlerin etkili çözümü Uzman Mermer Silim firması ile olacaktır. Bizimle mutlaka iletişime geçiniz .

Neden Uzman Mermer Silim?

Bütün Hizmetlerimizde Kaliteyi ve Müşteri Memnunuiyetini Ön Planda Tutuyoruz