MERMER SİLİM USTASI

0546 435 89 51
0539 288 57 44

Granit Silim

Granit silim hizmetimiz ile mekanlarınız daha ferah olacak

Mermer vb. yüzeylerinizin eskisinden daha iyi olmasını mı istiyorsunuz?
Hemen Arayın, Teklif Alın

Granit Silim Hizmeti

Granit Silim

Kalabalığın sürekli olabileceği alanlarda yani AVM, otel, işyeri, fuar alanı gibi yerlerde oluşan yoğunlaşma sebebiyle buna karşı dirençli olabilecek granit malzemeyle yapılmış yüzey kaplamaya daha çok gereksinim duyulmaktadır. Sadece büyük alanların kullanımı açısından değil evlerimizde mutfak tezgahlarında da dahil olmak üzere kırılma ihtimallerini sıfıra kadar indirebilmek maksadıyla granit malzeme kullanıldığını biliyoruz. Tabi süreç içerisinde kullanım sıklığı ve zaman gibi faktörlerin etkisiyle çizilme, matlaşma, leke oluşumu gibi problemler ortaya çıkmaktadır. İşte bu gibi problemlerin çözüm noktası olacak firmamız Uzman Mermer Silim granit silim işinde de sizlerin yanında.

Firmamızın yapacağı profesyonel temizlik işlemi ile granit yüzeyler ilk günkü parlaklığı ve enerjisine ulaşacaktır. Sizlere tavsiye olarak evinizde de uygulayabileceğiniz temel granit ve mermer temizlik işleri konusunda da tavsiye vermek istiyoruz. Örneğin sıradan temizlik ürünü,fayans temizleyici ürünleri, sirke gibi ürünlerle mermer ve granit yüzeyi temizlediğiniz zaman matlaştırma problemiyle karşılaşabilirsniz. Bulaşık teli ile silmek, sertçe ovalamak gibi yöntemlerle de yüzeyleri çizebilirsiniz. Bu sebepten granit temizliği için uygun ürünler  tercih etmeli uygun temizleme yöntemlerine başvurmalısınız.

Peki biz bu firma olarak granit silim aşamalarında bakımında, tüm restorasyonda nasıl bir yol izliyoruz? Öncelikle yüzey diğerlerinde olduğu gibi aşındırılarak , düzleştirme işlemine tabi tutulur. Dolgu kontrolü yapılarak, zemin cilalama aşamasına hazır hale getirilir. Makine operatörümüz birkaç defa üst üste işlem yapılan alanın üzerinden geçerek temizleme işini yapar. Daha sonra cilalama aşamasına geçilir, çizikler giderilir, ilk günkü parlak haline getirilir. Böylelikle granit uzun ömürlü , yüksek düzeyde verimlilik sağlayacak duruma getirilmiş olur. Bu granit restorasyon işinin birçok avantajı bulunmaktadır. Yüzeydeki gözenekler giderilir, parlaklaştırılır, çizilmeler gidirelir, ortamına temiz ve hijyenik bir görünüm kazandırır, mekanda parlaklığı arttırdığı için ışık tasarrufu sağlayarak maliyeti düşürülmesinde de faydası vardır. Görüldüğü üzere birçok faydası bulunan bu bu granit silim işlemi bir lüks olarak değil bir ihtiyaç olarak değerlendirilmelidir.

İstanbul bölgesinde bu hizmetten faydalanmak isteyen müşterilerimiz referanslarımıza ve sitedeki bilgilerimize bakarak ön bilgi edinebilir. İşlerini sorumluluk bilinciyle yapacak deneyimli, özveriyle çalışacak bir usta kadrosu arıyorsanız mutlaka Uzman Mermer Silim ile iletişime geçmelisiniz.

Neden Uzman Mermer Silim?

Bütün Hizmetlerimizde Kaliteyi ve Müşteri Memnunuiyetini Ön Planda Tutuyoruz